logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe Classic Eko 200 g

Nescafe Classic Eko 200 g

Sepette %7 İndirim

Adet Fiyatı : 52,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 317,40 TL
Birim Fiyat: 52,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Classic Eko 200 g

Nescafe Classic Eko 200 GR

Nescafe Classic Eko paketlerinde 200 gramlık klasik Nescafe kahve bulunmaktadır. Tropikal iklimlerde yetişen kaliteli kahve çekirdekleri ile üretilen Nescafe’ler kendine has tadı ile vazgeçilmez bir kahve keyfini sizlere yaşatır.

Her bir fincanda kahve keyfini tadabileceğiniz Nescafe Classic Eko paketleri ile uzun süre boyunca kahve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ekonomik bir paket olan Nescafe Classic Eko paketleri özel kavurma yöntemleri ve spreyleme teknikleri ile üretilmektedir.

Klasik tatlardan vazgeçemeyenler için ideal olan Nescafe Classic Eko paketleri kahve kategorimizde yer almaktadır. Kahvenizin daha taze ve lezzetli olması için ilk önce kahveyi bardağınıza koyup daha sonra sıcak suyu ilave etmeniz yeterlidir.

Siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ileterek adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.