logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Karpuz Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Karpuz Aromalı Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1098,00 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Karpuz Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Karpuz Aromalı Sakız 100’lü

Nazar karpuz aromalı sakız, sakız keyfinin yanı sıra enfes karpuz tadını da bir arada hissedebileceğiniz bir ürün. Canınız her istediğinde ve istediğiniz her yerde keyifle çiğneyebileceğiniz Nazar karpuz aromalı sakız şimdi 100’lü paketinde.

Bizim Toptan reyonlarından ulaşabileceğiniz ürünü günün her saatinde keyifle çiğneyebilirsiniz. Yemeklerden sonra, işte, okulda, yolda rahatlıkla çantanızda taşıyabileceğiniz sakızı ne zaman canınız isterse çiğneyebilirsiniz.

Nefis karpuz aroması ve lezzeti ile bir klasik haline gelen ürün 100’lü paketiyle oldukça ekonomik bir seçenek yaratmaktadır. 

Nazar karpuz aromalı sakız 100’lü paket için Tek tıkla dilediğiniz miktarlarda verebileceğiniz siparişleriniz en hızlı şekilde adresinize teslim edilecektir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.