logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Damla Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Nazar Damla Aromalı Stick Sakız 5'li 20 AdetPaket Fiyatı (20 Adet) : 58,00 TL
Birim Fiyat: 2,90 TL
Koli Fiyatı (400 Adet) : 1160,00 TL
Birim Fiyat: 2,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Damla Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Nazar Sakız Stick Damla Aromalı

Nazar Sakız Stick Damla Aromalı yapısı ile derin bir nefes almanızı ve aynı zamanda nefesinizin tazelenmesini mümkün kılacak. Bu süreç içerisinde özellikle verimli bir ağız sağlığına sahip olabilmek için Nazar en iyi marka tercihlerinden bir tanesidir.

Üretim aşaması Saadet Gıda tarafından tamamlanan bu ürünlerin imalat safhasında sadece birinci kalite materyaller kullanılır. İmalattan satışa sunuluncaya kadar defalarca denetimden geçirilmiş olan bu ürün sayesinde hem lezzet hem de stresten arınma gibi imkanlar elde edebilirsiniz.

Sakız seçiminiz ile beraber toplum içerisinde özgüven sıkıntısına neden olan kötü kokulu nefes sorununu da anında aşabilirsiniz. Bu noktada damla sakızlı olması sebebi ile ağzınızda hoş bir rayiha bırakacaktır.

Damla sakızlı yapısı uzun vadeli kullanımda dişlerde yer alan kalıntıları da temizleyecektir. Bu şekilde dolaylı da olsa dişlerde oluşabilecek olan çürüklerin önlenmesini mümkün kılıyor. Nazar sakız sizin için günlük hayatın temposu içerisinde motivasyon verici bir seçenek olacaktır!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.