logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Çilek Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Nazar Çilek Aromalı Stick Sakız 5'li 20 AdetPaket Fiyatı (20 Adet) : 58,00 TL
Birim Fiyat: 2,90 TL
Koli Fiyatı (400 Adet) : 1160,00 TL
Birim Fiyat: 2,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Çilek Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Nazar Sakız Stick Çilek Aromalı

Nazar sakız çilek aromalı paket, her zaman ferah bir nefes sevenler açısından en doğru tercihler arasındadır. Yemeklerden sonra ya da gün içerisinde kullanmanız durumunda nefesinizin tazelenmesine yardımcı olur. ’lü paketi ise hem son derece ekonomik hem de uzun süre kullanışlıdır.

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi durumunda sakızın yapısında herhangi bir sorun yaşanmaz. Çilek aroması sayesinde ağızda farklı bir tat bırakır. Hafif bir lezzeti olduğu için herkesin beğenisine hitap eder. Aynı zamanda ağız kokusunun da önlenmesi yardımcıdır. Toplu mekanlarda bulunan ya da çalışanlar için son derece pratiktir.

Ekonomik fiyatlara satılan ürünü Bizim Toptan market sayfamızdan sipariş etmeniz durumunda en kısa sürede adrese teslim edilir. Gönderim süreci hızlı olduğu gibi aynı zamanda güvenilirdir. Çilek dışında sakızın nane, karpuz, mentol gibi farklı aromaları da bulunur. Paketlemesi ya da ambalajı son derece dikkat çekicidir. Bu tür sakız seçenekleri gün içerisinde sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasına da destek verir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.