logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nazar Bikarbonatlı Nane Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Bikarbonatlı Nane Aromalı Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1098,00 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nazar Bikarbonatlı Nane Aromalı Sakız 100'lü

Nazar Sakız Bikarbonatlı Nane Aromalı ’lü

Nazar sakız bikarbonatlı nane aromalı ile sosyal ortamlarda ve kötü kokulu yemeklerden sonra daha rahat edebilirsiniz. Ağızdaki sorunlardan veya kötü kokulu yemeklerden kaynaklanan ağız kokusu nedeniyle birçok insan rahatsızlık duyar. Sosyal ortamlarda bu durum insanları daha da kasmaktadır.

Bikarbonat içerikli sakızlar aynı zamanda diş sağlığı için olumludur. Bikarbonatın beyazlatma özelliği vardır ve dişlerinizdeki lekelerin giderilmesi için yararlıdır. Nane aroması keskindir ve bu nedenle ağzınızdaki kötü kokuyu kısa sürede bastırma etkisi vardır.

Ağzınızın ve nefesinizin daha ferah olması için nane aromalı sakız çiğneyebilirsiniz. Yanınızda, çantanızda kolayca taşınabilir özelliktedir. Sitemizde bir paket içinde bikarbonatlı nane aromalı sakız bulunur. Toptan alımlarımızda birim fiyatlar çok ekonomiktir. Birçok siteye göre daha avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.