logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Muti Taze Fasülye 2,5 kg

Muti Taze Fasülye 2,5 kgAdet Fiyatı : 179,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 899,50 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Muti Taze Fasülye 2,5 kg

Muti Taze Fasulye 2,5 Kg

Yörelere göre birçok farklı tadı olmasına rağmen lezzeti hep aynı kalan taze fasulye, yassı fasulye, Ayşe kadın olarak da bilinir. Taze fasulye, sahip olduğu vitamin ve mineraller nedeniyle vücuda faydalıdır. Muti Taze Fasulye çok düşük kalorili alım, yüksek su içeriği ve lifler sayesinde vücut için oldukça faydalıdır, bu da zayıflama ve diyetler için mükemmel hale gelmesine neden olur.

Taze fasulyeye sahip özellikler arasında yaşlanma, A vitamini ve folik asit ile mücadeleye yardımcı olan C vitamini vardır. Buda çocuklarımız ve sevdiklerimiz için mükemmel bir protein kaynağıdır. Turşuları, etli yemekleri, zeytinyağlıları, Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasındadır.

Muti Taze Fasulye 2,5 Kg, en kaliteli Çukurova fasulyelerinden üretilir kendine has kesim şekli ile pişirmeyi de oldukça kolay hale getirir. Taze fasulye çekirdeğinin tüm özelliklerini koruyan dondurulmuş yöntemler ile saklanır ve tüketiciyle hiçbir vitamin eksikliğine uğramadan hızlıca buluşur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.