logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Muti Garnitür (Patatesli) 2,5 kg

Muti Garnitür (Patatesli) 2,5 kgAdet Fiyatı : 149,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 749,50 TL
Birim Fiyat: 149,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Muti Garnitür (Patatesli) 2,5 kg

Muti Patatesli Garnitür 2500 Gr

Taze gıdaları dondurulmuş olarak sunan Muti, beklentileri karşılar. Çoğu yemeğe eklenen gıda dondurulmuş formu ile gözler önüne serilir. Bu sayede ev hanımlarının daha pratik olması sağlanır. Hızlı bir şekilde lezzetli yemekler sunmalarına yardımcı olur.

Örneğin Muti patatesli garnitür bunlardan sadece bir tanesi. Adı üstünde patatesli olarak sebzeler gözler önüne serilir. Garnitür denilince akla gelenler aynı, Havuç ve bezelye ikilisi de olmazsa olmazlar arasında boy gösterir.

Mutli garnitür özel paketi ile alıcısı ile buluşur. Tüketmek isteyenler paketi açarak diledikleri şekilde kullanmaya başlayabilir. Mesela yemek içine ilave edilebilir. Direk olarak kendisinden yemek üretilebilir. Çok amaçlı besinler içerir. Ve pratik olmanıza katkı sağlar.

Yemek yapma zamanı kısıtlı olanların tercihi dondurulmuş gıdalardan yana oluyor. Gıdaların taze bir şekilde temin edilmesine özen gösterilir. Donuk olarak gelen ürünler bir süre sonra çözülür ve kullanıma uygun hale gelir. Bu şekilde yiyeceklere katmanız mümkün olacaktır. Direk olarak garnitür ile yemek yapılabilir, hatta bu şekilde zamanda tasarruf edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.