logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mentos Naneli Şeker 37 g 20'li

Mentos Naneli Şeker 37 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 179,00 TL
Birim Fiyat: 8,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mentos Naneli Şeker 37 g 20'li

Mentos Şeker Naneli &times  

Kült haline gelmiş olan Mentos Şeker Naneli yıllardır tüketicilerine lezzetli bir ferahlık sunmaya devam ediyor. Enfes nane aroması ile tüketicinin sevgisini kazanmayı başaran Mentos naneli şeker birçok kişinin her zaman yanında taşıdığı bir ürün haline dönüşmüştür. 

Mentos naneli şeker ağız kokusu problemi yaşayanların ya da gün içerisinde enerjisi düşüp ferahlamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Özel bir buluşma veya toplantıdan önce ağzınıza atacağınız bir Mentos naneli şeker korkularınızı giderecek ve görüşmedeki kişilerin sizden memnun ayrılmalarını sağlayacaktır. 

Daima güzel kokmak ve ferahlamış hissetmek istiyorsanız Mentos Şeker Naneli × size daima bu hizmeti vermeye hazır. 

Küçük paketlemesi sayesinde kolaylıkla çantanızda veya cebinizde taşıyabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda ulaşabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Sadece ağız kokusu problemi yaşayanlara değil herkese ferahlık sunmaktadır. Sıcak havalarda veya hasta olduğunuzda Mentos naneli şeker ferahlamanız için sizi bekliyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.