logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Lay's Klasik Süper Boy 104 g
  • resm Lay's Klasik Süper Boy 104 g

Lay's Klasik Süper Boy 104 g

25 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 12,00 TL
Koli Fiyatı (23 Adet) : 270,25 TL
Birim Fiyat: 11,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lay's Klasik Süper Boy 104 g

Lay S Klasik Süper Boy

Lay S, cips denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan birisi. Son derece başarılı olan Lay S Klasik Süper Boy ürünü büyük bir ilgi görüyor. El değmeden sizler için hazırlandı. Klasik olarak tanımlanan mısır tadının en güzel hali sizlere sunulmakta. Kalabalık bir ortam için ideal. Çünkü Günün her öğününde tercih etmeniz mümkün.

Eşsiz mısır lezzeti, dünyanın en kaliteli ve sağlıklı olarak bilinen mısır tarlalarından toplanarak elde edildi. Teknoloji ürünü fabrikada işlendi. İçine lif, sodyum ve protein katıldı. Kullanılan özel aroma ile benzersiz bir tat ortaya çıktı. Film izlerken yanınızdan etmeyeceğiniz bu ürün, size harika bir deneyim yaşatacak.

Her türlü sıcak içecek ile tüketmek mümkün. Cips, hem çay hem de kahve ile iyi gidiyor. Ayrıca soğuk meşrubatlar ile de ürünü tatma keyfini yaşayabilirsiniz. Büyük boy cips, Bizim Toptan farkı ile satışa sunulmuş durumda. Online olarak sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.