logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Kemalpaşa Tatlısı Dökme 1 kg

Kral Kemalpaşa Tatlısı Dökme 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Kemalpaşa Tatlısı Dökme 1 kg

Kral Kemalpaşa Tatlısı Dökme 1 kg

TSE damgasına sahip olan ürünler güven veriyor ve tercih ediliyor. Bunlar markalara göre ayrı ayrı sergilenir. Mesela Kral markasının tatlı üretimine yer verdiği görülüyor. Ve de TSE damgasına sahip olan ürünlerini tüketicilere sunmaya devam ediyor.

Ürünleri arasında Kral Kemalpaşa tatlısı dökme 1 kg mevcut durumda. Ekonomik boy olarak sergilenen ürün, katı versiyonu ile alıcısını karşılıyor. Yani hazırlamak sizlere düşüyor. Neyse ki ürünün nasıl hazırlandığına yönelik gerekli talimatlar da mevcut durumda.

Paket üzerinden gerekli damgalar ve gramaj bilgileri sergilenir. Arkasından da tatlıyı hazırlama aşaması gözler önüne serilir. Bu detaylara ürünü satın aldıktan sonra göz atmanız mümkün. Satın almak için de Bizim Toptan sitesinden siparişe geçmeniz gerekir.

Bizim Toptan’da ekonomik fiyatlardan ürün satışına yer verilir. Toptan fiyatları üzerinden ürünleri satın almanız mümkün olacaktır. Mesela Kemalpaşa tatlısı satın makul ücretler sergilenir. Direk olarak ürünü seçmeniz ve ödeme gerçekleştirmeniz sağlanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.