logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Güçlü Orta Boy Çöp Torbası 15'li

Koroplast Güçlü Orta Boy Çöp Torbası 15'li


3 Adet üzeri 31,96 TL

Adet Fiyatı : 32,95 TL
Koli Fiyatı (50 Adet) : 1597,50 TL
Birim Fiyat: 31,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Güçlü Orta Boy Çöp Torbası 15'li

Koroplast Güçlü Orta Boy Çöp Torbası 15 Li

Koroplast Güçlü Orta Boy Çöp Torbası 15 Li ile beraber evde yaşanan çöp kokusu sıkıntısını tam olarak çözebilirsiniz. Çöp torbasının delinmesi ya da su akıtması kötü koku salınımına neden olması gibi bir durum söz konusu olmaması için Koroplast en doğru seçimlerden biri olacaktır.

Güçlü seri içerisinde yer alan ürünlerin dokusu diğer seçeneklere göre bir derece daha kalındır. Bu nedenle delinme gibi sorunların ortadan kalkması için uygun ortam oluşturulmaktadır. Özellikle plastik poşetlerin paralı olmasından sonra çöp poşetinin kaliteli kullanımı daha büyük önem arz etmeye başlamıştır.

Çöp torbası seçimi sırasında sadece bireysel ihtiyaçlarınızı değil aynı zamanda doğada çözünebilirliğin de dikkatle incelenmesi gerekmektedir. Doğada çözünebilir olması başlıca kriterlerden biri olmalıdır.

Koroplast sizin için gerekli olan tüm olumlu verileri bir araya getirirken aynı zamanda doğada olumsuz bir etki bırakmamak için de büyük çaba sarf etmektedir. Tam olarak doğa dostu olan bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanıma alabilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.