logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Güçlü Küçük Boy Çöp Torbası 30'lu

Koroplast Güçlü Küçük Boy Çöp Torbası 30'lu


3 Adet üzeri 37,96 TL

Adet Fiyatı : 38,95 TL
Koli Fiyatı (50 Adet) : 1897,50 TL
Birim Fiyat: 37,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Güçlü Küçük Boy Çöp Torbası 30'lu

Koroplast Güçlü Küçük Boy Çöp Torbası 30’lu

Koroplast güçlü küçük boy çöp torbası kolayca yırtılmayan ve sızdırmalara karşı dayanıklı bir üründür. Bir paketin içinde 30 tane çöp poşeti bulunmaktadır. Bir tane çöp torbasının boyutları ise 40x50 cm’dir. Evdeki hijyen ve temizlik için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünü sitemizde bulabilirsiniz.

Küçük boy çöp torbası ile evdeki düzeninizi kolayca sağlayabilir ve temizlik işlerinizde fonksiyonelliği yüksek olan bu ürünü tercih edebilirsiniz. Delinme, yırtılma gibi olumsuz durumlara karşı sağlamlığı yüksek derecededir. Sızıntı yapmadığı için oldukça hijyenik bir üründür.

Küçük boyutlarda çöp kutularına kolayca takılabilir. Çöpleri vb. toplarken yine bu üründen faydalanabilirsiniz. Çöp torbası ile her şeyi toplayıp, atmak ve düzenlemek daha kolaydır. Ürünü toptan olarak sitemizden satın alabilirsiniz. Birim fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Türkiye’nin her yerine hızlı kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Siparişinizi online olarak güvenli biçimde oluşturduktan sonra ürününüz hemen teslimat için hazırlanmaktadır. Bir iki iş günü içinde paketiniz verdiğiniz adrese teslim edilmektedir. Bizim Toptan Market sık sık indirim kampanyaları düzenlemektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.