logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Islak Temizlik Havlusu 90'lı

Komili Islak Temizlik Havlusu 90'lıAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Islak Temizlik Havlusu 90'lı

Komili Islak Temizlik Havlusu 90Lı

 

Hoş kokulara sahip olan temizlik havluları daha fazla tercih edilmekte. Nitekim bu şekilde hem hijyen sağlanıyor hem de evlerin hoş kokması esas alınıyor. Örnek verecek olursak Komili ıslak temizlik havlusu 90’lı olanlar bu özelliklere sahip durumda. Yani derinlemesine temizlik yapmak için tercih ediliyor. Bir de ferahlatıcı kokusu ile talep görmektedir.

 

Etkin hijyen sağlamak adına kaliteli temizlik havlularından tercihte bulunmanız gerekir. Mesela Komili markasının kaliteden ödün vermediği görülüyor. Sonuç olarak bu markanın temizlik ürünleri bir hayli dikkat çekmekte. Örneğin ıslak temizlik havluları ile adından söz ettiriyor. Bu nedenle havlular tekli yerine 90’lı gibi alternatifleri ile satışa hazırlanmakta. Yani ekonomik paketleri ile sunuluyor.

 

Dermatolojik olarak test edilen ve kalitesi kanıtlanan ürün, ekonomik paketi ile Bizim Toptan’da yerini almıştır. Böylece makul fiyatlardan alıcısını karşılıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.