logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Ege Sızması Zeytinyağı 2 L
  • resm Komili Ege Sızması Zeytinyağı 2 L

Komili Ege Sızması Zeytinyağı 2 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Ege Sızması Zeytinyağı 2 L

Zeytinyağı yapımında kullanılan zeytinler, Ege Bölgesi’nin doğa harikası olan zeytin ağaçlarından özenle toplanarak Komili Ege sızması ile sizlere sunulur. Damakta bıraktığı tad, sunumlarınıza kattığı dolgun tat ve sağladığı son dokunuşları ile beğenileri üzerine toplar. Zeytinyağlı yemeklerinize fark katarak davetlilerinize özel çeşitli sunumlar yapmanıza yardımcı olan harika bir mutfak ürünüdür. Yapımında soğuk sıkım yöntemi tercih edilen Komili Ege Sızması Zeytinyağı, hassas üretim aşamasından geçerek hazırladığınız şahane yemeklere özellik kazandırır. Zeytin tadını fazla hissetmek isteyenler için nokta atışı olan Komili Ege sızması zeytinyağı, natürel sızma zeytinyağı kategorisinde yer alır. Natürel sızma zeytinyağı hafif acılık ve boğazda oluşan yakıcı his sebebiyle zeytin severlerin gözdesi haline gelir. 

Sofraların Yardımcısı Komili Ege Sızması Zeytinyağı 2L


Sofralarınızın baştacı olan Komili Ege sızması zeytinyağı, göze hitap eden tasarımı ile mutfağınıza yakışır.  Komili Ege sızması zeytinyağı 2L üretim aşamasında kullanılan ve çok bilinen soğuk sıkım yöntemi sayesinde meyvemsi aroması sizi zeytin bahçelerinde hissettirerek alacağınız hazzı arttırır. Soğuk sıkım yöntemi uygulanırken sıcaklığın 27-28’i geçmemesine dikkat edilir. Bu sayede besin değerini fazla kaybetmeyen zeytinler, diyetinize uygun şekilde kullanabileceğiniz bir zeytinyağı haline dönüşmüş olur. Soğuk sıkım yöntemi ile hazırlanan zeytinlerin bu aşamadan sonra paketleme ve size misafir olması an meselesidir. Kahvaltılarınızda özenle hazırladığınız yemeklerinizin üzerinde gezdirerek yoğun aroma hissinin tadına varabilirsiniz. Soğuk yemeklerinize çok yakışacak bu fevkalade tasarıma sahip Komili Ege sızması zeytinyağını, salatalarınızın üzerinde gezdirerek enfes bir deneyime sahip olabilirsiniz. Ege mutfağı için olmazsa olmaz Komili Ege sızması zeytinyağını hamur işleri, kek ve tatlı gibi tüm yemeklerinizde tercih edebilirsiniz. Rengi sarıdan yeşile doğru değişen zeytinyağı, sunumlarınıza tat katar.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.