logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kodak Pil 1,5V Aa Çinko Kalem 4'lü

Kodak Pil 1,5V Aa Çinko Kalem 4'lü


Adet Fiyatı : 6,95 TL
Koli Fiyatı (225 Adet) : 1563,75 TL
Birim Fiyat: 6,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kodak Pil 1,5V Aa Çinko Kalem 4'lü

Kodak 1,5V Aa Çinko Kalem Pil 4Lü

Kodak 1.5V Aa çinko kalem pil elektronik aletleriniz açısından son derece avantajlı parçalardan bir tanesidir. Kumanda, saat, oyuncak gibi ürünlerin uzun süre ideal bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. %100 orijinal bir parça olduğundan dolayı kullanımı sırasında herhangi bir sorun oluşmaz.

Ürün, 4’lü paket halinde satışa sunulmuştur. Sipariş vermeden önce özelliklerini incelemeniz faydalı olacaktır. Kadmiyum ve Cıva gibi zararlı bileşenler içermez. Elle ya da tenle temas etmesi durumunda tahrişe sebep olmaz. Belirli bir süre kullanılsa bile ilk günkü gücünü korur. Kaliteli ve aynı zamanda dayanıklı parçalardan biridir.

Pilin zarar görmemesi adına her zaman serin ve kuru ortamda muhafaza edilmesi önemlidir. Bizim Toptan market sayfamızdan satın almanız halinde en kısa sürede adresinize teslim edilir. Pil türü, Çinko karbon olarak nitelendirilir.Yalnızca kalem pil kullanıma uygun elektronik aletlerde ya da cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.