logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kınık Mango Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık Mango Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kınık Mango Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı


Kınık Doğal Mango- Ananas Aromalı içecek ile hem midenizi rahatlatabilir hem de tropik bir lezzetin tadına varabilirsiniz.
Günde kaç tane Kınık Doğal Mango- Ananas Aromalı içecek içileceği sorulduğunda günde 1-2 şişe maden suyu içilmesi tavsiye edilir. Aşırı maden suyu alımı mideye zararlı olabilir.
Dikkatli olunmadığında sorunlara neden olabilecek asitler içerir ancak bu sorun kısa sürede ortaya çıkabilir. Mango ve ananas ferahlığına erişebileceğiniz ve lezzetine doyum olamyan bu içecek sayesinde siz de hem eğlenceli hem de asitli bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın!
Yemeklerden sonra içilmesi mideye zarar verilmemesi açısından çok önemlidir. Mide sağlığının bozulmaması için günde 2 şişeden fazla tüketilmemelidir. Ancak bu harika tropikal lezzet sayesinde hem ağzınız tatlanacak hem de mideniz rahatlayacaktır.
Mango ve ananas lezzetleri ülkemize sonradan gelen bir tat olsa da, hemen herkes tarafından benimsenmiş ve çok sevilen lezzetler olmayı başarmışlardır. Anadolu’da bu tarz tropikal iklim bitklieri yetişmemektedir. Bu yüzden avokadodan mangoya, ananastan Hindistan cevizine piyasada türk halkımızın yeni öğrenmekte olduğu birçok tat bulunamaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.