logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Topitop Aromalı Şeker 120x11 g

Kent Topitop Aromalı Şeker 120x11 gAdet Fiyatı : 182,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1097,40 TL
Birim Fiyat: 182,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Topitop Aromalı Şeker 120x11 g

KENT TOPİTOP AROMALI TOP ŞEKER

Ekonomik paketler halinde satışa sunulmuş olan Kent topitop aromalı top şeker ’li paketler halinde alabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer alır. Çocukların sevebileceği lezzete ve sevimlikte olan topitop, lezzetli aroması ve renkli görünümüyle sizin de sevebileceğiniz atıştırmalıklar arasında.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tüketebileceği Kent topitop aromalı top şeker, evde, işte, okulda yanınıza alabileceğiniz kapalı paketlerde duran şekerlemelerdir. Çocuklarınız şeker istediği zaman anında çıkartıp verebileceğiniz, hoş aromalı şekerleme ürünlerimiz, ekonomik paketlerle herkese yetecek kadar üretilmiştir.

Plastik bir çubuğun üzerine yerleştirilmiş olan top şekerleme, çocukların eline yakışacak kadar sevimli bir görünüme sahiptir. Hem oyun oynarken, hem de ders çalışırken çocukların severek tüketeceği şekerlemeleri siz de alabilirsiniz.

Güzel aroması ve sevimli görünüşüyle yetişkinlerin çocukluğunu anımsatacak kadar uzun zamandır bizimle olan topitop şimdi 120’li paketlerinde, yiyecek reyonlarında yerini alıyor. İstediğiniz zaman tüketebileceğiniz şekerlemeler arasında bulunan topitopların siz de lezzet ve sevimliliğiyle tanışabilir, çocuklarınıza alarak onları da sevindirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.