logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Olips Nane Aromalı Şeker 28 g 24'lü

Kent Olips Nane Aromalı Şeker 28 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 213,60 TL
Birim Fiyat: 8,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Olips Nane Aromalı Şeker 28 g 24'lü

Kent Olips Nane Aromalı

Naneli şeker severlere muhteşem bir lezzet sunan Kent, özel formülle ürettiği pek çok şekerleme tadı gibi Kent Olips Nane Aromalı ’da da eşsiz bir lezzet yakalamayı başardı. Kent olips nane aromalı şeker, sizlere gün boyu ferah, temiz ve güzel bir nefes sunar.

İçeriğinde mevcut olan özel formülü, yumuşak yapısı, hemen etki eden kokusu gün içerisinde ağız kokusunu kontrol altına almanıza oldukça yardımcı olur. Tek bir tanesi bile nefesinizi ve boğazlarınızı açarak ağzınızda bir ferahlama hissi oluşturur.

Nane tadı yanında azıcık da şeker tadınız hissedeceğiniz Kent Olips Nane Aromalı ile gün boyu ferah bir nefese sahip olabilirsiniz. Pek çok insan Kent Olips Nane Aromalı ile nefesindeki kokuyu kontrol altına alıyor.

Siz de hala Kent Olips Nane Aromalı 28 Gr denemediyseniz, en yakın zamanda deneyimleyerek gün boyu muhteşem bir nefese sahip olarak sosyal hayatınızdaki yakınlaşmalardan kaçınmak zorunda kalmayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.