logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi 1 L
  • resm Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi 1 L

Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi 1 LAdet Fiyatı : 43,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi 1 L

Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi 1000 Ml

Orijinalliği ve doğal içerikleriyle dikkat çeken Kemal Kürer üzüm sirkesi 1000 Ml, son derece hijyenik koşullarda paketlenmiştir. Sirke söz konusu olduğunda dünya devi haline gelen Kemal Kükrer, her zaman en aromatik tatları tüketicilerle buluşturmaya özen gösterir.

Yemekler dışında aynı zamanda salatalar ve farklı tariflerde de kullanıma uygundur. Üzüm sirkesinin özel olarak toplanması ve hazırlanması ile birlikte üretilir. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi, renklendirici ya da koruyucu yoktur. Uzun süre kullanılsa bile tadında ya da dokusunda değişim oluşmaz.

Kemal Kükrer üzüm sirkesi, dayanıklı ve kullanışlı ambalajı ile birlikte satışta. Kapak kısmı pratik olduğu için istediğiniz kadar ürünü kullanabilmeniz adına özel olarak üretildi. Güneş ışığından uzak tutulması durumunda bozulmaz.

Limon ya da zeytinyağı dışında salataların olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Küçük bir miktar kullanmanız durumunda bile lezzeti oldukça yoğundur. Damak zevkine uygun bir şekilde tamamen hijyenik koşullarda üretilir. Ambalajı dayanıklı olduğu gibi kısa sürede yıpranmaz ya da zarar görmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.