logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Tereyağ 500 g

Kebir Tereyağ 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Tereyağ 500 g

Kebir Tereyağı

Tereyağı, hem doğal yağısıyla hem de yemeklere kattığı eşsiz lezzetle mutfakların en vazgeçilmez ürünüdür. Tereyağıyla yapılan yemekler her zaman daha lezzetli ve keyifle yenen yemekler haline gelir. Doğallığıyla sofralarınıza ulaşan Kebir Tereyağı yemeklerinize lezzet katmak adına her an sizlerle olacaktır.

Tereyağı, her yemeğe ayrı bir tat katan yemeklerinizin lezzetini arttıran bir malzemedir. Kaliteli bir tereyağı kullanıldığında yemekler her zaman daha ön planda olacaktır. Sevdiklerinizle paylaştığınız sofranız Kebir Tereyağı ile daha keyifli hale gelir.

Mutfağın vazgeçilmez parçası Tereyağı, yemek lezzeti denince akla gelen ilk şey olarak akıllardadır. Tereyağı böreklerde, poğaçalarda ve benzeri yemeklerde de lezzet katan bir malzemedir.

Fırınlarınızdaki eşsiz yiyecekler tereyağı ile daha da leziz hale gelir. Kebir tereyağına kolay ulaşılabilir ve mutfağınızın başrol malzemesi yapabilirsiniz. Doğal yapısı ve lezzetiyle her öğününüz bu ürünle daha güzel ve keyif verici hale gelecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.