logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Bezelye Konservesi 830 g

İpek Bezelye Konservesi 830 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Bezelye Konservesi 830 g

İpek Bezelye Konservesi , pratik bir kullanımdır. Bezelye sevenler için vazgeçilmez bir tattır. İçeriğinde bulunan besleyici değerler ile birlikte oldukça sağlıklıdır.
Renklendirici ya da yapay katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple hem kendi sağlığınız hem de çocuklarınız için gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. İpek Bezelye Konservesi, günlük yaşantıda enerji seviyesini yükselterek, dinç bir etki oluşturur. İçeriğinde bulunan lif kaynağı ile birlikte önemli bir üründür.
Yemeklerinizi hoş bir görünüm katar.  Sıcak yemeklerde, mezelerde, salatalarda ya da özel davetlerinizde yapacağınız birçok yemekte kullanabilirsiniz.
Her türlü yemeğinizde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tercih edenler için kavurarak bir meze olarak da kullanılabilir. Yalnızca yemekler için değil hamur işlerine de katılabilir. Börekler ya da sebzeli hamur işlerinin tariflerinde yer edinir. Sağlık açısından birçok besin değerini ve vitamini taşıdığı için çoğunluğun tercihi olan bir üründür. Sizde yemeklerinizin daha lezzetli olabilmesi için tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.