logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 19 L

Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 19 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 19 L

Hekim Su 19 Lt

Doğal kaynak suyunun dayanılmaz lezzetini Hekim Su markası ile birleştiren Hekim Su 19 Lt ürünü, su içme rutininize tatlı bir boyut ekliyor. 

19 litrelik boyutu ile kullanımı daha uzun ömürlü olan Hekim Su 19 Litre ürünü, damaklarda, kaynağından yeni çıkmış serin bir su tadı bırakıyor. Sağlığı içiminde anlayışı ile yola çıkan Hekim Su ürünleri, hafif tadı ile kolay bir içim sağlayarak sağlıklı olmayı daha lezzetli bir hale getiriyor. 

Hekim Su 19 Lt. ürünü, avantajlı boyunun, lezzetinin ve sağlıklı içiminin yanında tazeliği ile de beğeni topluyor. Hekim Su, kaliteli ürün anlayışını Hekim Su 19 Lt ürününde de ön plana çıkarak beğeni topluyor.  

Suya yeni bir bakış açısı getiren, profesyonel bir anlayış benimsenerek kullanıma sunulan Hekim Su 19 Litre, doğanın kalbinden sizin sağlığınıza uzanan, lezzetli, hafif ve eşsiz bir su deneyimi. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.