logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Haribo Marshmallow Pembe&Beyaz 150 g

Haribo Marshmallow Pembe&Beyaz 150 gAdet Fiyatı : 45,00 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 837,60 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Haribo Marshmallow Pembe&Beyaz 150 g

Haribo Marshmallow Pembe & Beyaz

Şekerlemenin en sevimli ve en leziz hallerinden biri olan Haribo Marshmallow Pembe & Beyaz hem çocukların hem de büyüklerin sevdiği bir lezzet. Ürün gün içerisinde tatlı ihtiyacını karşılamak ya da zamana keyif katmak için tercih edilebilir.

Pembe ve beyaz renklerde karışık bir paket şeklinde tüketime sunulan Haribo Marshmallow Pembe & Beyaz yumuşaklığı ve ideal orandaki tatlığı ile sizin de beklentinizi karşılayacaktır. Herhangi bir bisküvi ya da gofret içermeyen, sadece marshmallow kullanılarak üretilen bu lezzeti siz de deneyin.

Ambalaj içerisinde 150 gr ürün mevcut. Tercihiniz bu üründen yana kullanmak isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının şekerleme kategorisinden temin edebilirsiniz. Gününüze keyif katacak, leziz ve taze şekerleme çeşitlerinin tamamı internet mağazasında. Tek tıkla adresinize kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.