logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hacı Şakir Zeytinyağlı Şampuan 500 ml

Hacı Şakir Zeytinyağlı Şampuan 500 mlAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 479,40 TL
Birim Fiyat: 39,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Zeytinyağlı Şampuan 500 ml

Hacı Şakir Şamp. Zeytinyağlı

Hacı Şakir zeytinyağlı şampuan ile yıkanan saçlar ışıltılı bir görünüme ve yumuşacık bir görünüme sahip olur. Saçınıza ışıltı ve yumuşaklık kazandırmak için Hacı Şakir şamp. Zeytinyağlı ürününü kullanabilirsiniz. Bu ürün içerisinde bulunan zeytinyağı sayesinde saçınıza bakım uygular.

Şampuan ile saçınızı yıkarken aynı zamanda bakım yaparsınız. Hacı Şakir şampuanını tüm saç tipleri rahatlıkla kullanabilir. Şampuan içerisinde bulunan özler sayesinde saçınız bakımlı bir görüntüye sahip olur. Bu şampuanı kullanan kişilerin saçlarındaki kırık görünümü ve kepeklenme sorunu son bulur.

Şampuana market raflarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saçınıza ışıltılı bir görünüm vermek ve saçınızın etkileyici bir kokuya sahip olmasına yardımcı olmak için bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun kullanıma sahip olan bu ürün en çok satın alınan şampuanlar arasında yer alır.

Hacı Şakir şampuan zeytinyağlı içeriği ile karşınıza çıkar. Şampuan içerisinde yer alan zeytinyağı saçınızı besler, ışıltı katar ve hoş kokmasına yardımcı olur. Şampuan bu yüzden tercih edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.