logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hacı Şakir Beyaz Sabun 4x200 g

Hacı Şakir Beyaz Sabun 4x200 g


3 Adet üzeri 109 TL

Adet Fiyatı : 119,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1308,00 TL
Birim Fiyat: 109,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Beyaz Sabun 4x200 g

Hacı Şakir Beyaz Sabun 

Cildi derinlemesine temizleyen ve bu esnada nemlendirerek ciltte kurumayı önleyen Hacı Şakir Beyaz Sabun hijyenik bir temizlik için tercih edilebilir. Az miktarda kullanım yeterince köpük sağladığından kısa sürede beklentileri karşılayan bir cilt temizliği mümkün olabiliyor.

Hacı Şakir Beyaz Sabun son derece ferah bir kokuya sahip. Bu sayede cildinizde kalıcı bir koku oluşmasını da sağlıyor. Rahatsız etmeyecek kadar hafif olan bu koku gün boyunca kendinizi temiz ve ferah hissetmenize yardımcı oluyor. Sabun soğuk su ile birlikte dahi köpürebilme özelliğine sahip.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Kişisel temizlik ve bakımınız için tüm ihtiyaçlarınızı internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.