logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hacı Şakir 2-1 Normal Saçlar Şampuan 500 ml

Hacı Şakir 2-1 Normal Saçlar Şampuan 500 mlAdet Fiyatı : 49,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir 2-1 Normal Saçlar Şampuan 500 ml

Hacı Şakir Şampuan 2-1 Normal Saçlar İçin

Saçlarınızı temizlerken aynı zamanda ihtiyacı olan bakımı da yapan Hacı Şakir Şampuan 2-1 Normal Saçlar İçin ideal bir ürün. Az miktarda kullanmanız dahi beklentilerinizi karşılayan bir temizlik ve bakım için yeterli olabiliyor.

Hacı Şakir 2-1 Normal Saçlar İçin Şampuan içerisinde saç kremi de barındırıyor. Bu sayede her yıkama sonrasında saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor. Saç kremi saçların ihtiyacı olan nemi kazanmasını sağlar ve yıkama sonrasında saçlarınızı çok daha kolay bir şekilde taramanıza yardımcı olur.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bu ürünü temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız ve sevdiğiniz ürünlerin tamamını Bizim Toptan internet mağazasından temin ederek kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.