logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Hacı Şakir 1-1 Yağlı Saçlar Şampuan 500 ml

Hacı Şakir 1-1 Yağlı Saçlar Şampuan 500 ml


Adet Fiyatı : 22,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 270,00 TL
Birim Fiyat: 22,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir 1-1 Yağlı Saçlar Şampuan 500 ml

Hacı Şakir Şampuan 1-1 Yağlı Saçlar İçin

İpek proteinleri ile geliştirilmiş bir formüle sahip olan Hacı Şakir Yağlı Saçlar İçin Şampuan 1-1 hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Saçlarınızda yağlanma oluşumundan şikayetçiyseniz bu ürünü deneyebilirsiniz. Yağlanmaya neden olan etmenleri ortadan kaldıran bir formülle üretilen şampuan limon ferahlığı da sunuyor.

Hacı Şakir Yağlı Saçlar İçin Şampuan 1-1 ferah ve hoş bir kokuya sahip. Aynı zamanda saçların derinlemesine temizlenmesini de sağlayarak daha canlı ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Yumuşak saçlara sahip olmak isteyenler için de ideal bir şampuan çeşidi olabilir.

Ambalaj içerisinde şampuan mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ürünün kapınıza kadar gelmesi mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.