logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fırst Sensations Tropikal Meyve Aromalı Sakız 27 g 12'li

Fırst Sensations Tropikal Meyve Aromalı Sakız 27 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 250,80 TL
Birim Fiyat: 20,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fırst Sensations Tropikal Meyve Aromalı Sakız 27 g 12'li

First Sensatıons Tropikal Meyve Aromalı

Tropikal meyve aromasıyla damağınızda muhteşem bir tat bırakacak. First sensations tropikal meyve aromalı olarak satışa sunulmakta. Ağız kokusundan muzdarip olanların bir numaralı tercihi! Meyve aromalı sakız ayrıca ferah bir nefese sahip olmanızı da destekler.

Yemeklerde sonra ağzınızda hoş olmayan bir tat kalıyorsa yoğun meyve aromalı sakız tam size göre. paketlenen ürün son derece uygun fiyatlarda satışta. Ferahlatıcı etkiye sahip olduğu için tercih edilebilirliği son derece yüksek. Şeker özelliği yoğun değil. Ancak tatlandırıcı özelliği oldukça yoğun. Bu nedenle damağınızda baygın bir tat bırakmaz.

Baharatı bol, sarımsaklı ya da soğanlı yemeklerden sonra nefesinizde rahatlama yaratır. Bizim Toptan Market üzerinden satışa sunulanfirst sensations tropikal meyve aromalı ürün kolaylıkla sipariş edilir.

Sipariş verilen ürün 3 iş günü içinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecek. Kredi kartıyla ya da kapıda ödeme kanalıyla satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.