logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Makarna Erişte 500 g

Filiz Makarna Erişte 500 gAdet Fiyatı : 15,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 315,00 TL
Birim Fiyat: 15,75 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 20 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Erişte 500 g

Filiz Eris¸te 500 Gr

 

Erişte, yaz - kış tüketilen geleneksel makarnalarımızdan bir tanesidir. Kimileri el yapımı olarak hazırlıyor, kimileri ise hazır olanlardan yana tercihte bulunuyor. Bu anlamda geleneksel yöntemlerle hazırlanan Filiz erişte 500 gr talep görüyor. Öyle ki markanın, katkısız olarak makarna üretimine yer verdiği açık durumda. Bundan dolayı da makarna denilince akla gelen ilk firmalar arasındadır.

 

Bizim Toptan içerisinde de firmanın tüm makarna alternatifleri yerini almıştır. Örneğin geleneksel makarnamız olan erişte bunlardan sadece bir tanesidir. İnce ve kısa olan bu makarna türünün, birkaç dakika içerisinde hazırlanması mümkün. Sadece kaynar suyu hazırlamanız ve makarnaları içerisine ilave etmeniz gereklidir. Arkasından yumuşayan ve yenmeye hazır olan makarnaların suyu süzülmelidir. Fazla suyun iyice süzülmesi önem arz ediyor.

 

Özellikle de makarnaların şişmemesi için süzülmesi önem arz etmekte. Neticesinde yenmeye hazır hale gelen makarnalarınız için sos hazırlıklarına geçebilirsiniz. Eriştelerin genel olarak peynir ile tüketimine geçiliyor. Yani bu aşamada ekstra bir sos hazırlamanız da gerekmiyor. Sadece peynirleri ezerek üzerine ilave edebilirsiniz. Bu şekilde son derece lezzetli hale gelecekleri açık durumda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.