logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Catering Makarna Fiyonk 5 kg

Filiz Catering Makarna Fiyonk 5 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 179,90 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Fiyonk 5 kg

Filiz Catering Fiyonk 5 Kg

Durum buğdayından hazırlanan Filiz Fiyonk makarna pişerken hamurlaşmayan ve lezzetini kaybetmeyen makarna çeşitleri arasında yer alıyor. Damak tadına önem verenlerin öncelikli tercihi olabilen ürün farklı sosları da anında lezzetine ekleyebiliyor.

Filiz Fiyonk renklendirici kullanılmadan hazırlanan bir üründür. Durum buğdayının gerçek rengini makarnada görebilirsiniz. Ailenizin damak tadına uygun şekilde pişirebileceğiniz makarna sebze yemeklerinize kıvam kazandırmak için de kullanılabilir. Ürünün Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak, yüksek teknoloji ile üretildiğini bilmenizi isteriz.

Bizim Toptan internet mağazasının makarna kategorisinde yer alan fiyonk makarna 1 adetlik paket şeklinde kullanımınıza sunuluyor. Yepyeni lezzetler hazırlamak için kullanabileceğiniz makarna çeşitlerini aynı kategoride bulabilirsiniz. Lezzeti kapınıza kadar getiriyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.