logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Catering Makarna Boncuk 5 kg

Filiz Catering Makarna Boncuk 5 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 169,90 TL
Birim Fiyat: 169,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Boncuk 5 kg

Filiz Catering Boncuk 5 Kg

Çok lezzetli bir alternatif olan filiz makarna Türk sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden birisidir. Hazırlaması kolay olan makarna en pratik yemeklerden birisidir. Kafelerde restoranlarda, hava alanlarında ve daha pek çok işletmede yerini alan makarna Filiz Catering Boncuk 5 kg paketler halinde satılmak için yerini alıyor.

5 kilogramlık ekonomik paketler pek çok işletmeci tarafından tercih ediliyor. Filiz makarna lezzeti en iyi durum buğdaylarının seçilmesinden geliyor. En iyi durum buğdayları seçilerek hazırlanana boncuk makarna büyük küçük herkesin beğenisini kazanıyor.

Boncuk makarna pişme süresi 9 ile 11 dakika arasındadır. En kaliteli buğday ile üretilen bu makarnalar yumuşayıp yapışmaz. Pişirmek için önce yeteri kadar suyu tencerede kaynatın ve kaynayan suyun içerisinde yeteri kadar boncuk makarna ekleyin. Kaynamakta olan suya damak tadınıza göre tuz ekleyebilirsiniz. Pişme süresi bittiğinde kevgir ile süzerek makarnanızı istediğiniz gibi servis edebilirsiniz.

Herhangi bir koruyucu katkı maddesi ya da renklendirici bulunmayan filiz boncuk makarnayı gönül rahatlığı ile tüketebilir ve çocuklarınıza yedirebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.