logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Filiz Catering Fırın 5 kg

Filiz Catering Fırın 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

FİLİZ CATERİNG FIRIN (5 Kg)

Farklı şekillere sahip olan makarnalar, çeşitli hazırlık aşamaları ile sofralara lezzet katıyor. Örneğin fırın makarna bunlar arasında. Uzun ve hafif dolgulu olan yapısı ile öne çıkmıştır. Fırında hazırlanan ve hoş bir lezzete sahip olan makarnalar arasında boy gösterir. 

Bunun için vazgeçilmez markalardan Filiz öne çıkmıştır. Filiz catering fırın makarna beklentileri karşılar. Özel seçilen buğday ile makarna hazırlığına yer verir. Yüksek teknoloji eşliğinde hazırlanan makarnalar hamurlaşmaz. Aynı şekilde yapışmaz ve bu sorunlardan uzakta hazırlık aşamasına geçilir. 

Filiz Catering lezzeti ve kıvamı ile beklentileri karşılar. Kaliteden ödün vermez ve damağa çok yakışır. Öğünlerinizi zenginleştirmek için tercih edebilirsiniz. Her türlü yemeğin yanına eşlik edecektir. Sağlıklı beslenme adına da önerilir. İdeal ve sık sık tercih edilen besinler arasındadır. 

İsteyenler sade olarak tüketmeye başlayabilir. İsteğe göre farklı soslarla zenginleştirilebilir. Bu tamamen tüketicilerin kendi zevklerine bağlıdır. Herkese hitap eder. Çocukların vazgeçilmezi olan makarnalar, ketçap ve mayonez eşliğinde servis edilir. Yetişkinler de yine özel sosları ve hazırlık aşamaları ile sofralarına davet eder. 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.