logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fanta Portakal Pet 1,5 L

Fanta Portakal Pet 1,5 LAdet Fiyatı : 36,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 219,00 TL
Birim Fiyat: 36,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fanta Portakal Pet 1,5 L

Fanta Portakal Pet 1,5 Lt

Portakal aromasını yoğun olarak hissedebileceğiniz Fanta Portakal dilediğiniz her an tüketebileceğiniz bir içecek. Serinleten ve ferahlatan yapısı sayesinde kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Hamur işi çeşitleri ve atıştırmalıklar ile beraber de Fanta Portakalı keyifle tüketebilirsiniz.

Fanta Portakal; portakal suyu konsantresi, karbondioksit, asitliği düzenleyici, su, şeker, kıvam arttırıcı, antioksidan ve renklendirici içeriyor. Ürünü içerisine bir miktar buz koyarak tüketmeniz öneriliyor.

Ambalaj içerisinde 1,5 litre Fanta yer alıyor. Buzdolabında muhafaza edebileceğiniz ürünü soğuk olarak içmeniz öneriliyor.

Bizim Toptan internet mağazasının meyveli içecek kategorisinden Fanta Portakal Pet ürününü temin edebilirsiniz. Farklı markalara ait meyveli içecekleri aynı kategori altından inceleyebilir ve gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.