logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Familia Kağıt Havlu 6'lı

Familia Kağıt Havlu 6'lıAdet Fiyatı : 99,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 395,60 TL
Birim Fiyat: 98,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Kağıt Havlu 6'lı

Familia Havlu Kağıdı 6’lı

Familia Havlu Kağıdı paketlerinde 6 adet havlu kağıdı yer alıyor. Familia havlu kağıtları özel kanallı yapıları sayesinde üst düzey su tutabilme etkisine sahiptir. Son derece dayanıklı olan havlu kağıtları kaliteli selüloz harmanları sayesinde kolay kolay parçalanmazlar.

Ekonomik bir çözüm sunmakta olan Familia Havlu Kağıdı paketlerinin 1 rulosunda 100 buçuk yaprak bulunmaktadır. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanabileceğiniz havlu kağıtları ile temizliğinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İstenmeyen ufak kazalarda da yardımınıza koşan Familia havlu kağıtlarına havlu peçete kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda kullanabileceğiniz ya da mekanlarınızda bulundurarak ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz havlu kağıtlarınızın siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.