logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Familia Kağıt Havlu 12'li

Familia Kağıt Havlu 12'li


Adet Fiyatı : 95,90 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 191,80 TL
Birim Fiyat: 95,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Kağıt Havlu 12'li

Familia Havlu 12’li

Familia Havlu ürünlerinin içerisinde 12 adet rulo havlu kağıdı bulunmaktadır. Kağıt havluları tüm mekanlarınızın temizliği için kullanabilirsiniz. Yumuşak ve ipeksi yapısı sayesinde cildinize hiçbir zarar vermeyen Familia markalı kağıt havluları acil ihtiyaçlarınızda da kullanabilirsiniz.

Kaza ile döktüğünüz yiyecek ve içecekleri kolaylıkla temizleyebilmenizi sağlayan kağıt havlular su ile temas ettikleri zaman parçalanmayacak özelliklere sahiptir. Üst düzey emicilik özellikleri olan Familia havluları kullanarak temizliğinizi daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Ekonomik paketler halinde satılmakta olan Familia Havlu’lar havlu peçete kategorimizde yer alıyor. Siparişlerinizi vererek hijyeninizi daha kolay bir şekilde sağlayabilmek istiyorsanız Bizim Toptan internet mağazasını kullanabilir ve siparişlerinizin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.