logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Falım Nane Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Falım Nane Aromalı Stick Sakız 5'li 20 AdetPaket Fiyatı (20 Adet) : 85,00 TL
Birim Fiyat: 4,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Falım Nane Aromalı Stick Sakız 5'li 20 Adet

Falım sakız stick nane 5’li ürün sitemizde paketler halinde satışa sunulmaktadır. Nane aroması ile ağzınızda ferahlık hissi veren sakızı yanınızda kolayca taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda çiğneyebilirsiniz. Yoğun nane aroması rahatlık ve ferahlık hissini daha da arttırmaktadır.

Sosyal ortamlarda ya da kötü kokulu yiyecek tüketimlerinin ardından nane aromalı sakız adeta bir kurtarıcı görevini görmektedir. Rahatsız edici kokulardan, ağzınızda hissettiğiniz rahatsızlık hissinden kurtulmak için naneli sakızınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Nane aromasının hissi uzun bir süre ağızda kalmaktadır. Kokular ve kötü his sakızı ağzınıza attıktan kısa bir süre içerisinde yok olmaktadır. Ürün şekerli değildir ve nane hissi yoğun biçimde hissedilebilir.

Naneli sakız ürününü siz de online web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Hızlı ve güvenilir biçimde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Siparişinizi toptan verdikten sonra en fazla 2-7 gün içinde kargonuz adresinize teslim ediliyor. Uygun fiyat avantajlarından da faydalanarak kazançlı bir alışveriş yapmanız mümkündür.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.