logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 60'lı
  • resm Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 60'lı

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 60'lı


3 Adet üzeri 394,96 TL

Adet Fiyatı : 399,95 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 1184,86 TL
Birim Fiyat: 394,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 60'lı

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 60’lı 3 Adet

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 60’lı paketler halinde bulaşık deterjanı kategorimizde sizlere sunuluyor. Kendi özel formülü ve yoğun kıvamı sayesinde bulaşıklarınızı etkileyici bir şekilde Fairy bulaşık makinesi tabletleri ile temizleyebilirsiniz.

Sıvı içeriği ile yıkama sonrasında da makinenizde ve bulaşıklarınızda yağ birikmesini engelleyen tabletler hijyeninizi en üst düzeyde sağlar. Kusursuz bir parlaklık verebilen Fairy Platinum bulaşık makinesi tableti tek bir yıkamada etkili sonuçlarını gösterir.

İçerisinde yer alan tuz etkisi sayesinde makinenizin ömrünü de uzatan Fairy Platinum bulaşık makinesi tabletleri özel ambalajı sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak bulaşık makinesi tableti siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.