logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Topkek Çilekli 40 g 24'lü

Eti Topkek Çilekli 40 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Topkek Çilekli 40 g 24'lü

Eti Topkek Çilekli

Gençler ve çocuklar tarafından da çok fazla tercih edilen Eti topkek çilekli, uzun yıllardır en sevilen atıştırmalıklar arasında gösterilir. Yoğun, yumuşak ve ağızda dağılan keki dışında, çilek aroması farklı bir tat oluşturulmasına katkı sağlar. Profesyonel bir şekilde paketlenen kek, ağzı açılmadığı sürece ilk günkü tazeliğini korur.

Gün içerisinde ya da beş çaylarında sunumu kolay olan topkek, en lezzetli atıştırmalıklar arasında gösterilir. Uzun süredir herkesin damak zevkine hitap eden ürün, sağlık açısından zararlı malzemeler içermez. Kekin en önemli özelliklerinden bir tanesi, yumuşak olması ve akışkan aromasıdır.

Birbirinden farklı kek ya da atıştırmalık çeşitleri dışında topkek çilekliyi de Bizim Toptan internet mağazası üzerinden sipariş verebilirsiniz. İstenen tüm parçalar, en hızlı ve kısa sürede adrese teslim edilir. Gönderimi kolay olduğundan dolayı internet mağazası her zaman daha avantajlıdır. Çilekli kek, doğal aromalar ya da meyve özlerinden üretildiğinden dolayı lezzetini korur ve beğeni toplar. Ambalajları ise.’lık özel paketlerde hazırlanmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.