logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Süt Burger 35 g

Eti Süt Burger 35 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Süt Burger 35 g


Eti Süt Burger, hem lezzetiyle hem de görüntüsüyle çocuklarınıza ve yetişkinlere hitap etmeye devam ediyor. Lezzetli atıştırmalıklar kategorisinde olan süt burger, yumuşacık yapısı ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Tatlı ihtiyacınızı giderebileceğiniz bu ürün, aynı zamanda uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Böylelikle anlık atıştırmalık hususunda bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilir, tatlı ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Bununla birlikte ilgili ürünü uygun miktarlarda tüketmeye özen gösteriniz. Sportif aktivitelerde bulunarak buradan almış olduğunuz kaloriyi mutlaka yakınız.
Eti Süt Burger, lezzetli yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Çocuğunuza muhteşem lezzetli bir atıştırmalık vermek istiyorsanız, bunu bu ürün ile sağlayabilirsiniz. Besleyici özellikleri ve damak zevkini geliştiren yapısıyla birlikte ürünü afiyetle tüketebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili ürünü inceleyerek içeriğine bakabilirsiniz. İçeriğinde yer alan malzemeler kalite standartlarına uygundur. Bu nedenle kalitesiz hiçbir içerik üründe yer almamaktadır. Bununla beraber sitemiz üzerinden ilgili ürünün siparişini verebilir, çocuklarınızı sevindirebilir, afiyetle tüketerek farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden alışveriş yapmanız halinde fiyat avantajı başta olmak üzere birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.