logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Paykek Meyveli 200 g 6'lı

Eti Paykek Meyveli 200 g 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Paykek Meyveli 200 g 6'lı

Eti Paykek Meyveli

Meyveli paykek ev keki lezzetinde olan bir üründür. Bu yüzden sıklıkla tüketilir. Özellikle ev hanımlarının her durum için mutfağında tuttuğu bu ürünü evde, okulda, iş yerinizde dilediğiniz yerde, istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. İçerisinde meyve taneleri bulunan kek ağızda dağılarak size eşsiz bir damak zevki yaşatır.

Yumuşak meyve parçaları ile tatlandırılmış Eti paykek meyveli olarak satışa sunulur. Keki son kullanma tarihi gelene kadar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Paketten çıkarttığınız kek kapalı bir saklama kabı ya da cam kavanoz yardımı ile güvenli bir şekilde son kullanma tarihine kadar saklayabilirsiniz.

Bu kaplar paketinden çıkmış kekin son kullanma tarihi gelene kadar tazeliğini korumasına yardımcı olur. Her damak zevkine uyan paykek meyveli yumuşak yapısı sayesinde ağızda erir.

Oldukça sevilen Eti Paykek meyveli kek ürünü market raflarının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Çay ya da kahve yanında tüketebileceğiniz bir atıştırmalık olan meyveli kek ürünü her yaştan insan tarafından sevilmiş ve onaylanmıştır.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.