logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Canga Yer Fıstığı Kaplı Gofretı 34 g 16'l

Eti Canga Yer Fıstığı Kaplı Gofretı 34 g 16'lKoli Fiyatı (16 Adet) : 149,92 TL
Birim Fiyat: 9,37 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Canga Yer Fıstığı Kaplı Gofretı 34 g 16'l

Eti Canga Yer Fıstığı Kaplı Fındık Kremalı Gofret

Eti Canga Yerfıstığı Kaplı Fındıklı kremalı gofret. ürünü ile enerjiye ihtiyacınız olduğu her an bu atıştırmalıktan yardım alabilirsiniz. Sizi de lezzetli ve besleyici bir ürün arayışındaysanız Eti bu ürün arayışınızı sonlandıracak. Hem lezzetli hem de nitelikli bir seçim yapmak isteyen kişiler için harika bir fırsat elde edilmektedir. 

İçerisinde yer alan yer fıstıkları ile hem besleyici değeri artmaktadır hem de muhteşem bir lezzet kazandırmaktadır. Üründe yer alan tüm malzemelerin birinci kalite olması da memnun bırakmaktadır. Siz de Eti ile muhteşem bir lezzete en uygun fiyatlar ile erişeceksiniz! 

Canga sizin için okul aralarında ya da iş yerinde karnınız acıktığında tam bir kurtarıcı olacaktır. Bu harika sistem sayesinde verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilirsiniz. Nitelikli biri erişim adımını tamamlayabilmek için en doğru noktada yer alıyorsunuz!

Besleyici değer, kalite ve lezzet konusunda en nitelikli ürünlerden biri olduğu net şekilde görülmektedir. Ayrıca ürün ve fiyat seviyesi hakkında inceleme yapıldığı zaman makul seviyede olduğu bir kere daha fark ediliyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.