logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Browni Intense Mini Kahveli 160 g
  • resm Eti Browni Intense Mini Kahveli 160 g

Eti Browni Intense Mini Kahveli 160 gAdet Fiyatı : 40,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 441,60 TL
Birim Fiyat: 36,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Browni Intense Mini Kahveli 160 g

Eti Browni Intense Mini Kahveli

Eti browni intense mini kahveli ile çikolata ve kahve tutkunlarına özel bir lezzet şöleni! Ürün ağırlıklı olarak çikolata katmanları ile üretilmektedir. Bu nedenle bilhassa çikolatayı çok sevenler için uygun bir atıştırmalıktır. Çikolata ile kahvenin eşsiz uyumu ise bu üründe de karşımıza çıkıyor!

Çikolatalı kekin içindeki kahveli dolgusu ile lezzetini katlayan browni intense kekler küçük boyutlarıyla da yeme kolaylığı sağlıyor! Çantanızda ve yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu paketin içinde birçok küçük lezzetli ve enerji bombası kekler yer almaktadır!

Yumuşak ve ağızda kolayca dağılan minik çikolatalı keklerin iç kısımlarında akışkan çikolata kreması ve kahve dolgusu var. İkisinin kekle beraber ağızda dağılması ise yemeye doyamamanızı sağlıyor. Kekin üst kısmı da özel ve kaliteli bir çikolata ile kaplanmış. Tüm katmanlar birbiriyle tam bir lezzet uyumunu sağlamış durumda!

Mini kekler misafirleri için kek hazırlamaya zaman bulamayanlar için de son derece pratik ve ideal bir seçenek! Lezzeti ile onlara bu kekleri rahatlıkla ikram edebilirsiniz! Hem sıcak hem soğuk içeceklerle beraber tüketilebilmektedir

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.