logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Emek Ayçiçek Yağı Dar Ağız Pet 5 L

Emek Ayçiçek Yağı Dar Ağız Pet 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Emek Ayçiçek Yağı Dar Ağız Pet 5 L

Emek Ayçiçek Yağı Pet Eko ürünü ile birlikte leziz yemekler hazırlayabilir ve yağın kullanıldığı her yerde başarıya ulaşabilirsiniz. Sıcak aile ortamında leziz yemekleri yaparken Emek markasını tercih ederek hem lezzete ulaşabilir, hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Bununla birlikte özenle yetiştirilen ayçiçeklerinden yapılan bu ürün, yemek haricinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca sağlıklı ve leziz yemekler sayesinde yuvanızın yemek ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Siz de bu yönde kullanım sağlamak için ürünler hakkında araştırma yaparak bütçenizi sarsmadan alışverişler yapabilirsiniz.
Emek Ayçiçek Yağı Pet Eko, gayet hijyenik koşullar altında üretilmiştir. Bu nedenle ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilir, yemeklerinize sevginizi katabilirsiniz. Bunun haricinde uygun miktarlarda kullanıldığı takdirde ilgili ürünün herhangi bir olumsuzluğu ortaya çıkmayacaktır. Her yemek için ne kadar kullanacağınızı öğrenerek en lezzetli yemekleri aileniz ile birlikte yiyebilirsiniz. Ayçiçek yağı, özel tekniklerle çıkarılır ve mutfağınıza kadar ulaştırılır. Böylece ürünü lezzetli yemek yapımında kullanabilirsiniz. Eğer siz de ilgili faydalara ve lezzete ulaşmak istiyorsanız, ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.