logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Elidor Şampuan Onarım ve Bakım 650 ml

Elidor Şampuan Onarım ve Bakım 650 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elidor Şampuan Onarım ve Bakım 650 ml

Elidor Şampuan Onarım ve Bakım , saçlarda istenilen etkiyi göstermektedir. Saç dökülmelerinde, saçlarında kepek problemi yaşayanlar ya da buna benzer problemlerde oldukça etkili bir üründür.
Onarıcı ve bakımın bir arada bulunduğu şampuan aynı zamanda parlaklaştırıcı özelliğiyle de etkili olmaktadır. Çocuk, genç, yaşlı herkesin tercih ettiği ürün aynı zamanda içeriğindeki muhteşem yağlar ile birlikte besleyici bir yapıdadır.
Saç derisinde bulunan tıkalı gözenekleri açarak, saçın nefes almasını sağlar. Bununla birlikte geç uzayan saçlar için de etkili olmaktadır. Muhteşem kokusu ile birlikte duştan sonra ferahlatıcı etkisi ile tercih edilebilir.
Onarım  ve bakımın bir arada bulunması Elidor Şampuan Onarım ve Bakım tercih edilmesi için bir sebeptir. Oldukça ekonomik bir şekilde yer alan ürün, saçlarda istenilen performansı gösterip içeriğinde herhangi bir renklendirici ya da saç derisine zarar verecek bir katkı maddesi bulundurmaz. Kullanırken gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.