logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ekşiyüz Tekli Sakız 100'lü

Ekşiyüz Tekli Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 55,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ekşiyüz Tekli Sakız 100'lü

Saadet Ekşiyüz Sakız ’lü

Saadet ekşiyüz sakız ’lü ürünümüz sakız sevenler için hem keyif hem de yarar sağlıyor. Sakız çiğnemenin keyif verici özelliğinin yanı sıra sağlık için de birçok faydası vardır. Saadet markası tarafından piyasaya sürülen şekerli sakız, ağızda güzel bir tat bırakırken aynı zamanda ağız temizliğinize de destek oluyor. Tutti Frutti aroması sayesinde nefesinizde hoş bir koku oluşacak!

Ekşiyüz sakız çiğnediğinizde stresinizin de azaldığını görebilirsiniz. Sakız çiğnemek beyin sağlığı için de oldukça yararlı! Sürekli çene kaslarını çalıştırması nedeniyle beyne daha fazla oksijen gidiyor. Bu da en başta hafızanın güçlenmesi ve belleğin açılması anlamına geliyor. Sakız çiğnemenin kilo vermeye bile etkisi var! Özellikle hareketsiz yaşam süren insanlar için kalori yakmaya yardımcıdır.

Saadet ekşiyüz sakız ürünümüz ’lü paket olarak satılmaktadır. Birçok yere göre Bizim Toptan sitesinden ürünün birim fiyatının çok daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Siparişinizi online olarak güvenli alışveriş aracılığıyla oluşturabilirsiniz. Ekşiyüz sakız ’lü ürünümüz için siparişinizi aldıktan çok kısa bir süre içerisinde kargonuz size teslim edilecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.