logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ece Kaşık 10'lu

Ece Kaşık 10'lu


Adet Fiyatı : 3,95 TL
Koli Fiyatı (80 Adet) : 316,24 TL
Birim Fiyat: 3,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Kaşık 10'lu

Ece Plastik Kaşık 10lu

Evlerde kullanılan, metal ya da çeşitli sert materyallerden üretilen kaşıklar, her yerde kullanıma pek uygun değildir. Plastik kaşık, kullan at felsefesinde üretilen bir üründür. Partilerde, kokteyllerde, toplu yemeklerde, iş yeri ve hastane yemekhanelerinde kullanıma uygundur.

Ece Plastik Kaşık 10’lu paketlerde bulunan, tek kullanımlık yemek yeme araçlarıdır. Hijyenle ilgili soru işareti yaratan mekan ve durumlarda kullanıma uygundur. Kişiye özel olarak kullanılır ve işi bitince çöpe atılır.

Ece Plastik Kaşık, çeşitli partilerde, yemek organizasyonları ve yemekhanelerde kullanılmaya uygundur. Amacına uygun bir şekilde, tek kullanımlık olarak kullanıldığı zaman üst düzey hijyen sağlar.

Dayanıklı plastikten üretilmiştir. Kullanım sırasında kırılmaz, başka sebeplerden dolayı kullanılmaz hale gelmesi ihtimali düşüktür. Isıya dayanıklıdır. Sıcak yiyecekler, rahatça tüketilebilir. Kenarları törpülendiği için kullanım sırasında yaralama ihtimali çok düşüktür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.