logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ece Bardak Sıcak İçecek 8 0Z 50'li

Ece Bardak Sıcak İçecek 8 0Z 50'li


Adet Fiyatı : 34,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 699,00 TL
Birim Fiyat: 34,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Bardak Sıcak İçecek 8 0Z 50'li

Ece Kagˆıt Bardak 8 0z 50li

    

Bulaşık derdine son veren kağıt ürünler talep görüyor. Özellikle de çeşitli organizasyonlarda sıklıkla temin edilen ürünler arasında. Örneğin kağıt tabak ile bardakları kullanarak rahat edebilirsiniz. Bu anlamda kağıt ürünlere ev sahipliği yapan Ece markası göz önünde bulundurulabilir.

 

Markanın paket halinde kağıt ürünlerini sergilemesi dikkat çekmekte. Satın almak isteyenler de birkaç adetli olan paketleri tercih ediyor. Mesela Ece kagˆıt bardak 8 0z 50li olarak tasarlanmıştır. Yani paket içerisinde 50 adet kağıt bardak mevcut durumda.

 

İç içe geçmiş olacak şekilde tasarlanan paket, cep yakmayan fiyatları ile sergilenir. Özellikle de mağaza fiyatına nazaran makul ücretlere yer verilir. Bu durum Bizim Toptan alışverişlerinin ne denli avantajlı olduğunu gözler önüne seriyor. Piyasanın altında tutulan fiyatlar ile alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

 

Kağıt bardak satın almak isteyenlerin ‘sepete ekle’ işlemlerini tamamlamaları gerekir. Ancak bu şekilde ödeme yaparak elde edebilirsiniz. Satın alınan ürünler en kısa sürede kargo için uygun hale gelir. Beraberinde de ürünlerin elinize ulaşması uzun sürmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.