logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ece Bardak Sıcak İçecek 7 Oz 50'li

Ece Bardak Sıcak İçecek 7 Oz 50'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Bardak Sıcak İçecek 7 Oz 50'li

Ece Kağıt Bardak 7 Oz 50’li

Ece Kağıt Bardak 7 Oz 50’li, en çok ihtiyaç duyulan en pratik kağıt bardak ürünlerinden biridir. Pikniklerin vazgeçilmesi, kalabalık ikramlı toplantıların en çok aranan kullanışlı malzemesidir.

Ece Kağıt Bardak, 7,35 santimetre ağız çapına, 9 santimetre yüksekliğe sahip. 50’li paketlerde sunulan ürün, 7 oz’luk yani yaklaşık 200 ml’lik kapasitede sunuluyor. İç içe geçen yapısı, yer kaplamadığı için tercih edilme sebebini pekiştiriyor. Üzerindeki deseni de estetik bir görünüm sağlıyor.

“Kullan at” ürünler arasında en yaygın ürünlerden biridir. Bazen pikniklerde bazen de çeşitli organizasyonlarda en çok ihtiyaç duyulan ürün olabilir. Arabaların bagajlarında veya torpido gözlerinde mutlaka bulunur. Hem taşınması hem de kullanılması kolaydır.

Kağıt bardak, son yılların en popüler kullan at ürünleri arasında yer alıyor. Bu sebeple sadece büyük organizasyonlarda değil, evlerdeki mutfaklarda da kullanılıyor. Su, çay, meşrubat veya meyve suyu gibi sıvı gıdalar için tercih edilen kağıt bardaklar, bazen de saklama kabı gibi farklı amaçlarla da kullanılabiliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.