logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 1 kg

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 1 kg



Adet Fiyatı : 186,87 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 1 kg

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 1 Kg

Hazır karışımlarda sık sık tercih edilen markalar arasında Dr. Oetker’de yerini almıştır. Örneğin hamur kabartma tozu bunlar arasında. Ve genelde çoklu paketler halinde temin edilen ürünler arasında.

Dr.Oetker hamur kabartma tozu 1kg olarak temin edilebilir ve hamur işlerine katılabilir. Gerek tuzlu gerekse şekerli olan hamur işlerinin olmazsa olmaz karışımları arasında yerini almıştır.

Adı üstünde hamurların kabarık bir görünüm elde etmesi adına kullanılır. Dr.Oetker hamur kabartma tozu çok fazla olmayacak şekilde hamurlara eklenmeli. Örneğin 1 ya da 2 kabartma tozu çoğu hamur işi için ideal görülüyor.

Ekonomik paketler eşliğinde sergilenen tozlar daha fazla tercih edilir. Çünkü çok sık kullanılan ürünler arasına yerini almıştır. Mutfakların olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Ve elinin altında bulundurmak isteyenler çoklu paketlerden yana seçimini yapıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.