logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dovido Kuru İncir 300 g

Dovido Kuru İncir 300 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dovido Kuru İncir 300 g

Dovido Kuru İncir

  Sayılamayacak kadar çok faydasının yanında Türk mutfak kültürünün vazgeçilmez besin değeri incir kurutulmuş olarak yaz ya da kış sevenleri ile buluşuyor. İncir hemen herkesin sevdiği lezzetli ve her yemeğin yanına yakışan bir atıştırmalık.

  Günlük tatlı ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan bu efsane tat içerdiği yüksek lif oranı ve besleyici özelliği ile dikkat çekiyor. Bu özelliği ile tatlı ihtiyacını karşılamada tercih edilen Dovido Kuru İncir ’lık boyutu ile her an yanınızdan ayrılmayan bir çerez.

  İdeal bir ikramlık olarak değerlendirilmesinin yanı sıra Türk mutfağında yemeklere ya da tatlı çeşitlerine farklılık katan bir lezzet olan kuru incir kuruyemiş çeşitlerinin de yanına yakışan bir ürün.

  Tarih boyunca insanlığı en fazla tükettiği meyve olan enerji deposu incir kurutularak tüketime sunulmaya başladığından bu yana incir severlerin sürekli yanında taşıdığı sağlıklı bir lezzet.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.